I тур нәтижелері (2017)

Екінші турға өткен қатысушылар

Қазақ тіліндегі топтар


ФИО ID номер Город Класс  Группа
1. Рахат Бейсенбек 18675  Шымкент

10 класс

1
2. Исабек Муратов 18347  Орал

9 класс

2
3. Бихан Боранбай 25450 Аксу

11 класс

3
4. Еламан Лесов 19619 Шымкент

10 класс

4
5. Ерназ Байбақты 18660  Актобе

9 класс

5
6. Венера Каппасова  25307  Костанай

10 класс

1
7. Ерасыл Омаров  25091  Қорғалжын

9 класс

2
8. Мади Матанбай 25028
 Уральск

9 класс

3
9. Аружан Кұдайберген 24963  Шымкент

10 класс

4
10. Нұр Матай  22699  Актобе

9 класс

5
11. Алмас Батырханов 24969
Шымкент

10 класс

1
12. Ақнұр Шаяхмет  24914  Сарыөзек

10 класс

2
13. Азизбек Сейітмағамбет 25123
 Екібастұз

9 класс

3
14. Дана Муканова 25652
 Алматы

9 класс

4
15. Магрифе Манарбек  25104  Астана

10 класс

5
16. Айжан Абдрахман  25050  Иссык

10 класс

1
17. Жанель Альмагамбетова  25089 Павлодар

11 класс

2
18. Гулзат Расул 19870
Шымкент

11 класс

3
19.
Байбек Сатылхан 25338
 Шымкент

9 класс

4
20.
Куаныш Сансызбаев  10949  Астана

11 класс

5
21. Ернұр Ақжол  18658  Шымкент

10 класс

1
22.
Алтынбек Муканмедияров  25052  Кокшетау

9 класс

2
23.
Али Амангельди  25001  Шымкент

11 класс

3
24.
Акниет Тажихан  18317 Сатпаев

9 класс

4
25.
Арай Нарымбетова  26113 Тараз

10 класс

5
26.
Темирлан Бейсенов
26066
Талдыкорган  10 класс
1
27.
Cулейменов Санжар
 26069 Алматы
9 класс
2
28.
Кенжебекова Аружан  25952  Село Карашокы 11 класс
3
29.
Канат Орынбаев
26081
 Атырау
9 класс 4
30. Жанел Утепова
 26088 Алматы
 10 класс 5
31.
Кайрат Алимов
 26083  Шымкент  11 класс 1
32.
Тимур Кентбаев
 26089  Талдыкорган  9 класс 2
33. Алимжан Жолдасбеков
26092
 Алматы  10 класс 3
34.
Марал Омарова
 26084  Кокшетау  11 класс 4
35.
Акжаркын Есимжанова
 26082  Актобе  9 класс 5
36.
Индира Халимова
26094
 Шымкент  10 класс 1
37.
Болатбек Ериков
 26097  Жанаозен  9 класс 2
38.
Санжар Омиралиев
26099
 Атырау  11 класс 3
39.
Олжас Ермуханбетов
 26090  Петропавловск  10 класс 4
40.
Марлен Ашимов
 26101  Шымкент  9 класс 5
41.
Дильназ Жулдыбаева
26086
 Алматы 11 класс

1

42.
Рамазан Нарымбаев
26103
 Караганда  10 класс 2
43.
Руслан Аманбаев
26102
 Караганда  11 класс 3
44.
Бауржан Сулейменов
26100  Жетысай  9 класс 4
45.
Айнура Шакирова
 26098  Гурьев  10 класс 5
46.
Алима Толегенова
26096
 Алматы  9 класс 1
47.
Нуралы Букейханов
 26093  Кокшетау  9 класс 2
48.
Айгуль Онгарбаева
 26091  Актобе  9 класс 3
49.
Ануар Ерасылов
26087
 Астана  10 класс 4
50.
Кенен Мухаметжанов
 26085  Уральск  9 класс 5

 

 

Орыс тіліндегі топтар


ФИО ID номер Город Школа  Группа
1. Диас Сманкулов  24928  Астана

10 класс

1
2. Николетта Щегорцова  18477  Аксу

9 класс

2
3. Данила Григорьев 18578
 Аксу

9 класс

3
4. Екатерина Мордач  20005 Костанай

11 класс

4
5. Дарья Иванова  25165 Аксу

9 класс

5
6. Полина Шумкина  25763  Аксу

9 класс

1
7. Екатерина Выборнова
 25773   Аксу

9 класс

2
8. Элина Краснова  25997  Павлодар

9 класс

3
9. Данил Бэтрынак  20416  Аксу

9 класс

4
10. Давид Москвитин  18519
Аксу

9 класс

5
11. Ростислав Тайченачев  25996 Аксу

9 класс

1
12. Влада Горбенко  18513 Павлодар

9 класс

2
13. Камила Абишева  25764 Аксу

9 класс

3
14. Алихан Кажкаримов  25977  Аксу

9 класс

4
15. Кристина Иванова  26002  Павлодар 9 класс
5
16. Иван Колесников 25267  Аксу

9 класс

1
17. Дастан Аманов 19180 Шымкент

10 класс

2
18. Рахим Жумкенов  26004  Аксу 9 класс 3
19.
Омирби Сабит  19643  Шымкент

10 класс

4
20.
Артём Осиновский  25379  Аксу 9 класс 5
21. Нурлан Бериков  19645  Актобе

9 класс

1
22.
Дмитрий Бондарук  18625  Костанай

9 класс

2
23.
Айрин Идирис 24966
 Актобе

10 класс

3
24.
Илья Карепов
18445
 Аксу

9 класс

4
25.
Абай Балгужинов 24781
 Костанай

9 класс

5
26.
Акерке Ахметкали  25425  Караганда

11 класс

1
27.
Аружан Кабулова  24932  Шымкент

10 класс

2
28.
Алмас Искендиров  24958  Усть-Каменогорск

9 класс

3
29.
Санжар Маден  25355  Чунджа

9 класс

4
30. Сая Кокушова  18209  Астана

10 класс

5
31.
Алишер Еркимбеков  25235 Оскемен

9 класс

1
32.
Камила Бакиева  25385 Чунджа
9 класс 2
33. Данил Корчагин 18520
 Аксу

9 класс

3
34.
Артём Никишин  18527  Аксу

9 класс

4
35.
Карина Сарбаева  25616 Смирново

10 класс

5
36.
Дмитрий Павлов  25291  Петропавловск

11 класс

1
37.
Назерке Жолдасова  19310  Шымкент

10 класс

 2
38.
Денис Моос  25381
 Аксу 9 класс
 3
39.
Валентин Гарицкий  25380  Аксу 9 класс  4
40.
Касымгужин Иса
 26068
Астана

11 класс

 5
41.
Ердаулет Есмурзинов 26080
 Астана

9 класс

 1
42.
Ерболат Ахантаев
26072
Поселок рудник

9 класс

 2
43.
Чокан Уайыс
26071
 Жетысай

10 класс

 3
44.
Евгений Серебриков
 26073 Актобе

11 класс

 4
45.
Лариса Иванова
26074
 Петропавловск

 9 класс

 5
46.
Мария Смирнова
 26077  Костанай

9 класс

 1
47.
Ержан Байгожаев
 26079 Атырау

10 класс

 2
48.
Рауан Болатов
26076
Семипалатинск

9 класс

 3
49.
Игорь Клещук
 26078 Петропавловск

11 класс

 4
50.
Арман Ахметов
26075
Уральск

9 класс

 5