I тур нәтижелері

Екінші турға өткен қатысушылар

Қазақ тіліндегі топтар


ФИО ID номер Город Класс  Группа
1. Ердәулет Рахматулла
35250
Шымкент

11 сынып

1
2. Мейрамбек Багланов 37160 Алматы облысы

9 сынып

2
3.  Adilet Shymyr 37168
Астана

9 сынып

3
4. Разия Улдашева 37514 Қызылорда

10 сынып

4
5. Елнұр Сауыт 37509 Шымкент

10 сынып

5
6.  Ақтоты Аманжол 35895  Шамалған

10 сынып

1
7.  Исабек Муратов 18347  Орал

11 сынып

2
8. Айганым Сагидоллинова 36028 Семей

11 сынып

3
9.  Нұрайша Қайсбекова 35399
Алматы

11 сынып

4
10. Арғын Марат  35204 Құлсары

10 сынып

5
11.  Алма Бейсенбек 35866
Шымкент

9 сынып

1
12. Алия Сергазиева
37515 ШҚО

11 сынып

2
13.  Бақжан Карабаев 35927
 Шымкент

9 сынып

3
14.  Асем Жулдасова 35848
Атырау

10 сынып

4
15.  Меруерт Калимжанова 35867 Астана

11 сынып

5
16.   Сымбат Кушерова 36004 Шымкент

11 сынып

1
17.  Диляра Арынова 35903 Алматы

9 сынып

2
18.  Али Сатай 35806 Алматы

11 сынып

3
19.
 Бекзат Ералиев 35945 Шымкент

9 сынып

4
20.
 Амиржан Кудайберген 21634 Шымкент

10 сынып

5
21. Almas Batyrkhanov 35865  Шымкент

11 сынып

1
22.
 Алишер Дузмагамбетов 35584  Ақтөбе

11 сынып

2
23.
 Айжигит Мусали 18723 Шымкент

11 сынып

3
24.
 Байбек Сатылхан 35540 ОҚО

10 сынып

4
25.
 Елнұр Биболов 35494 Аягөз

10 сынып

5
26.
Султан Батырханов 35863
Шымкент
10 сынып
1
27.
 Бакытжан Бакберген 35499 Караганда
10 сынып
2
28.
Гүлшат Ерболатова 37500 Семей 11 сынып
3
29.
 Айым Далабай 35337
 Астана
11 сынып 4
30.  Жансұлу Шайбек 37501 Шымкент
9 сынып 5
31.
Жанузак Жолдыбай 35655 Шымкент 11 сынып 1
32.
Кербез Даниярқызы
35443  Астана 9 сынып 2
33. Айгерім Оралгазинова
35415
Cемей 10 сынып 3
34.
 Азамат Мерғали 35391 Орал 11 сынып 4
35.
 Бексұлтан Абсаматов 35358 Тараз 9 сынып 5
36.
 Мерей Шайбек 37502 Шымкент 11 сынып 1
37.
Айдана Калимбекова 35319  Алматы 10 сынып 2
38.
Əмина Ержанова 37506 Семей 9 сынып 3
39.
Ернур Акжол 18658 Шымкент 11 сынып 4
40.
Наркес Толеухан 32176  Астана 10 сынып 5
41.
Димаш Оразалиев 37507 Алматы 9 сынып

1

42.
Алишер Күнболсын 35249 Ақтөбе 10 сынып 2
43.
Бауыржан Бекбаев 37504  Мангыстау обл. 10 сынып 3
44.
Ерсінай Қасым 37503 Қарағанды 10 сынып 4
45.
Тимур Касымбеков 37472 Петропавл 10 сынып 5
46. Индира Өтемісова
37523
Семей
10 сынып 1
47. Жанель Омарова 37520 Атырау 9 сынып 2
48. Аяулым Оралгазинова 37521  Семей  9 сынып 3
49. Сағидолла Мамашев   37522  Орал  10 сынып 4
50.  Арлан Байсалов  37519 Қостанай  11 сынып 5

 

 

Орыс тіліндегі топтар


ФИО ID номер Город Школа  Группа
1. Индира Жалелова
37473 Алматы

10 сынып

1
2.  Динара Мусопирова 35676  СКО

10 сынып

2
3. Антон Мануленко 36071
Семей

11 сынып

3
4.  Анастасия Ипатова 36001 Костанай

10 сынып

4
5.  Элина Краснова 28179 Аксу

11 сынып

5
6.  Алишер Муталяпов 37474 Уральск

9 сынып

1
7.  Диас Сманкулов 24928 Астана

11 сынып

2
8. Аружан Мурзакасимова 36027  Семей

11 сынып

3
9. Дмитрий Бондарук 35965  Костанай

10 сынып

4
10. Николетта Щегорцова 18477
Павлодар

10 сынып

5
11. Владимир Устинов
37475 Караганда

 9 сынып

1
12.  Мөлдір Асқар 35649 Астана

9 сынып

2
13.  Laura Kali 35604 Костанай

11 сынып

3
14. Валерия Галыбина 35939  Костанай

10 сынып

4
15. Екатерина Павленко 18561  Аксу 11 сынып
5
16.  Ерасыл Ернарұлы 35698
Алматы

9 сынып

1
17.  Mussali Aizhigit 18723
Шымкент

11 сынып

2
18. Мария Луговая 35449 Хромтау 10 сынып 3
19.
 Асима Жаркымбаева 35432  Семей

11 сынып

4
20.
Алексей Жук 35588  Аксу 9 сынып 5
21.  Влад Ушаков  37476 Актобе

11 сынып

1
22.
 Алишер Жакайбеков 35404 Семей

11 сынып

2
23.
 Санжар Далелхан 35409
Усть-Каменогорск

10 сынып

3
24.
Бинура Аскаркызы 35405
Семей

9 сынып

4
25.
Кристина Доронина  25010 Аксу

9 сынып

5
26.
София Морозова 37477  Кызылорда

11 сынып

1
27.
 Adeliya Shalova 35327  Астана

9 сынып

2
28.
Айгерим Ибадулла  35225 Шымкент

9 сынып

3
29.
 Роман Миклащук  35251  Кокшетау

10 сынып

4
30. Рамиля Ахмет  35771  Алматы

10 сынып

5
31.
Ануар Карамысов 37478 Тараз

11 сынып

1
32.
Рамина Кыстыкбаева  35929 Алматы
сынып
2
33. Иван Кузнецов 35780
 Шемонаиха

 сынып

3
34.
Айгерим Кенес  35419  Павлодар

 11 сынып

4
35.
Ринат Садыков  35389 Алматы

11 сынып

5
36. Ахмет Мыктыбаев   37525 Тараз 10 сынып 1
37.  Асар Ермеков 37527  Алматы сынып 2
38. Ернар Батыров   37524 Шымкент 11 сынып 3
39. Сания Аубакирова  37528  Астана 10 сынып 4
40. Нурмухаммед Мади   37526 Астана сынып 5