I тур нәтижелері

Екінші турға өткен қатысушылар

Қазақ тіліндегі топтар


Аты-жөні ID номері Жеңіс Қала  Топ
1.  Муканмедияров Алтынбек  18669  425  Кокшетау  1
2.  Ақжол Ернұр  18658  388  Шымкент  1
3.  Муканмедиярова Диана  18466  377 Акмолинская обл.
 1
4.  Есмуканов Айдос 18422
 366 Акмолинская обл.
 1
5.  Елеусызбай Назерке  18293  355  Балхаш  1
6.  Саяқов Самат 18263  349 Семей
 1
7.  Ашимова Маржан  18570  330  Кокшетау  1
8.  Бейсенбек Рахат  18675  297 Шымкент
 1
9.  Мадиярбек Айнұр  19085 269
 Леңгір  1
10.  Тажихан Балауса 18317
234
Сәтбаев
 1
11.  Сарсенбай Мейрамгул  18480  195  Акмолинская обл.  2
12.  Абуов Рахат
 19215  179  Шымкент  2
13.  Сариева Ақпатша  19149  161  Ақтөбе обл., Мұғалжар ауд.  2
14.  Байбақты Ерназ  18660  119  Актобе  2
15. Ынтымак Рахат  19636 115  Шымкент  2
16.  Манарбек Магрифе  18573  114  Астана  2
17. Сапар Раушан  18961  113  Орал  2
18.  Әбілқайыр Дәурен  19294  108  Жетісай  2
19.
 Тұяқ Қайша  19238  67 Павлодар
 2
20.
 Ермекбай Балауса 19690
 63  Ақтау  2
21.  Муратов Исабек  18347  60  Орал  3
22.
 Кенес Молдир  18635  59 Кокшетау
 3
23.
Маканов Акмырза 18376  59  Семей  3
24.
 Аршынқызы Әйгерім  19344  54 Ақтөбе обл, Мұғалжар ауд.
 3
25.
 Нурболат Аймолдир  19253  51  Павлодар  3
26.
 Аманкелді Жұмазия  19674  49  Қарағанды  3
27.
 Жаров Бауыржан  18542  43 Ақмола облысы
 3
28.
Кабылбаева Анель  18244  40  Семей  3
29.
 Байбақты Ерназ  18860  39  Ақтөбе  3
30.  Rustemhanova Saltanat  19116  39  Павлодар  3
31.
 Мүсәлі Айжігіт 18723
 38  Шымкент  4
32.
 Nuralieva Amina_001  18524 34 Балкаш   4
33.  Ахметова Алима  18972 33  Сергеевка  4
34.
 Мағауия Мәжит  18596  30  Қызылорда  4
35.
 Балтабек Айбек  19642  28  Өскемен  4
36.
 Нургалиева Анель  19646  28  Өскемен  4
37.
 Алмасова Рузана 19468  28  Өскемен  4
38.
 Кадылова Айгерим  19652  27  Катон-Карагай  4
39.
Қарабай Салтанат  19693 27  Ақтау  4
40.
 Каматаев Айдос  19235  26  Өскемен  4
41.
 Мансұр Ақерке  18505  25  Арыс  5
42.
 Батырханов Алмас  19617  24  Шымкент  5
43.
 Базарбек Мирхат 19250
 24  Павлодар  5
44.
 Әлібай Айзия 19525
 23  Павлодар  5
45.
 Шакенов Абзал 19428
 23  Оскемен  5
46.
 Амангелді Ардана  19151  23  Ақтөбе обл., Мұғалжар ауд.  5
47.
 Серикбаева Карлыгаш  19124  22  Екібастұз  5
48.
 Руслан Рауан  19401  22 Шымкент
 5
49.
 Лесов Еламан
 19619  22  Шымкент  5
50.
 Аман Байбосын
 18184 21
 Алматы  5

 

 

Орыс тіліндегі топтар


ФИО ID номер Побед Город  Группа
1. Горбенко Влада  18513  296 Аксу
 1
2. Сабит Омiрби  19643  280  Шымкент  1
3.  Позин Иван  19186 239
Аксу   1
4.  Шаметов Куаныш 18384
217
Шымкент  1
5.  Господин Юный
19527
199
 Костанай  1
6.  Кожахметов Акежан 18373
 176 Семей  1
7. Омарова Асель  18292  175  Актобе  1
8. Григорьев Данила  18578 172
Аксу  1
9. Афонина Валентина  18532  153  Костанай  1
10. Корчагин Данил  18520  147 Аксу
 1
11.  Гаджиева Динара  19187  137  Петропавловск  2
12.  Краснова Элина  18415  135  Аксу  2
13. Чакенов Ернур  19048 122  Алматы  2
14.  Павленко Екатерина  18561  110  Аксу  2
15.  Касымгужин Иса  18187  95  Астана  2
16. Щегорцова Николетта  18477  95  Аксу  2
17.  Солдатов Данил  18490  92  Аксу  2
18.  Бабаева Камила  19631  90  Костанай  2
19.
 Карепов Илья  18445  86  Аксу  2
20.
 Белова Вероника  19502 82  Костанай  2
21.  Турдибаева Казына  18847  80  Шымкент  3
22.
 Момбекова Алтынай  18383  74  Шымкент  3
23.
 Никишин Артём  18527  66  Аксу  3
24.
 Бахтияров Фазилхан  18234  65  Шымкент  3
25.
 Кенесбаев Кайдар 18787  63 Семипалатинск
 3
26.
 Беллер Кристиан  18459  62  Костанай  3
27.
 Штейн Денис
19105  53  Павлодарская обл.
 3
28.
 Ружьева Кристина  18446  51  Костанай  3
29.
 Зайцева Ирина  18756  51  Павлодар  3
30.  Нысанов Нурсултан  19280 48  Шымкент  3
31.
 Темирзакулы Бакберген  19172  46  Шымкент  4
32.
 Клокова Ксения  18704  45  Павлодар  4
33.  Нурашев Акежан  19244  43  Усть-Каменогорск  4
34.
 Русланова Диана  18348  42  Балхаш  4
35.
Маханова Айя  19463  40 Шымкент   4
36.
 Москвитин Давид  18519  40 Аксу   4
37.
Аманбаева Камила  17020  39  Костанай  4
38.
 Сыздыкова Айжан  18503  38  Шымкент  4
39.
 Бараисова Алина  19716  37  Павлодар  4
40.
Абжаппарова Нурай  18358  37  Шымкент  4
41.
 Жунай Эльнур  18883  36  Кентау  5
42.
 Файзуллин Асылхан  19282  36  Павлодар  5
43.
 Кокушова Сая  18209  30  Астана  5
44.
 Дятлова Надежда  19605  30  Черкасское  5
45.
 Мустафина Наиля  18796  29  Павлодар  5
46.
 Anvarova Zarina  19439  28  Шымкент  5
47.
 Жолдасова Назерке  19310  26  Шымкент  5
48.
 Кабыкеш Диас 18733
 25  Павлодар  5
49.
 Сексенбаева Жаннат 19168
 25  Шымкент  5
50.
 Бибиков Виталий 19683
 24  Экибастуз  5