I ТУР НӘТИЖЕЛЕРІ

Екінші турға өткен қатысушылар

Қазақ тіліндегі топтар


ФИО ID номер Город Класс  Группа
1. Заңғар Бейсембаев  49302
Семей

11 сынып

1
2. Дауиржан Сураган
48448

Нұр-Сұлтан, Целин. ауд.,

Қараөткел ауылы

9 сынып

2
3. Бекзат Смагулов  48913

ШҚО, Бесқарағай ауд.,

Қарабас ауылы

10 сынып

3
4. Елнұр Өмірбек  48644
Қостанай

9 сынып

4
5. Мадина Думанкызы 48664
Нұр-Сұлтан

9 сынып

5
6. Анель Сапаргалиева   48889  Нұр-Сұлтан 9 сынып  6
7.
 Диас Мейрамгалиев 49347
 Семей

11 сынып

1
8.
Жанеля Нұржанқызы  48902
Нұр-Сұлтан 

10 сынып

2
9.
 Лунара Манатова 48871
Нұр-Сұлтан

11 сынып

3
10.
Асель Кдырова  48768
Ақтау

11 сынып

4
11.
 Айгерім Өмірзақ  48475 Нұр-Сұлтан

9 сынып

5
12.  Ұлжан Ақиқат 48208 

 ШҚО, Көкпекті ауд.,

Самар ауылы

10 сынып  6
13.
Гүлім Жұмәділова  49344
Семей

11 сынып

1
14.
 Анель Ахметжанова 48689
Нұр-Сұлтан

10 сынып

2
15.
Диас Омаров  48864
 Нұр-Сұлтан

11 сынып

3
16.
Дариға Тәттібек  48710
Түркістан облысы

9 сынып

4
17.
Айым Кусаинова  48478
Семей

9 сынып

5
18.  Аслан Ермеков  44678 Абай  9 сынып  6
19.
Батырхан Ибрахимов  49346
Семей

10 сынып

1
20. 
Санель Джангулова  48660
Нұр-Сұлтан

10 сынып

2
21.
 Жұма-Али Наурыз 49361
Нұр-Сұлтан

11 сынып

3
22. 
Ережеп Саяжан  48577
Ақмола облысы

9 сынып

4
23. 
Дильназ Тельманкызы  47516
Нұр-Сұлтан

11 сынып

5
24.  Ғайша Əріпхан   48125 Қызылорда  10 сынып  6
25.
Нұрбек Абилмажинов  49348
 Семей

10 сынып

1
26.
 Ерболат Ануар 49002
 Нұр-Сұлтан

11 сынып

2
27.
Ақмарал Тобақабыл  47534
Ақтау

10 сынып

3
28.
 Акарыс Мадиярбек 49042
Ильинка

9 сынып

4
29.
 Мұратбекова Гүлнұр 48321

ШҚО, Бесқарағай ауд.,

Қарабас ауылы

10 сынып

5
30.  Ұлжалғас Оразбай  47557 Ақтау  9 сынып  6
31.
 Ақниет Тажихан 49066
Сатпаев
11 сынып
1
32.
Сара Смадианова  48827
Нұр-Сұлтан
11 сынып
2
33.
 Назым Мурат 48476
Қызылорда
11 сынып
3
34.
Картабаева Айгерім  48577
Ақмола облысы 
9 сынып 4
35.
Оразбекова Даяна  48306

ШҚО, Бесқарағай ауд.,

Қарабас ауылы

10 сынып 5
 36. Ұлдай Омарова   47945

Маңғыстау обл.,

Қарақия ауд.,

Мұнайшы ауылы 

10 сынып  6
37.
 Манзура Тұрлыбек 49584

Жамбыл обл.,

Б.Момышұлы ауылы

11 сынып 1
38.
Алишер Исхак  49886
Нұр-Сұлтан  11 сынып 2
39.
 Султан Камбаров 48431
Қостанай
9 сынып 3
40.
 Сания Жуматаева 49889
Нұр-Султан
11 сынып 4
41.
Бейсембаева Дана  48303

ШҚО, Бесқарағай ауд.,

Қарабас ауылы

11 сынып 5
 42. Рахат Омарканов   47887 Қостанай  9 сынып  6
43.
Алуа Кемелбекова  49171

Жамбыл обл.,

Б.Момышұлы ауылы

11 сынып 1
44.
Өмірғали Елжас  48439
Балқаш  10 сынып 2
45.
 Ыбырай Сабыржан 48430
Қостанай
9 сынып 3
46.
Қанат Мүбәрак
48353
Павлодар
12 сынып 4
47.
Алиева Тахмина  48304
 ШҚО, Бесқарағай ауд.,

Қарабас ауылы

11 сынып 5
48.  Бекзат Токтарбеков   47781  Семей 10 сынып  6
49.
 Мөлдір Жамалбек 48548
Нұр-Cұлтан
10 сынып

1

50.
Төлеуғайша Жаксиликова
48393
Балқаш
10 сынып 2
51.
Данара Нурсапиева  48283
 Көкпекті 11 сынып 3
52.
 Нурила Балабекова 48339
Қызылорда
10 сынып 4
53.
Күләш Боранбаева  48305
Нұр-Сұлтан
11 сынып 5
 54. Рустам Ерик   47629  Ақтөбе 10 сынып  6
55.
Nuray Baidrakhmankyzy  48477
Қызылорда 11 сынып 1
56.
Шынар Даулетбекқызы  49887
Нұр-Сұлтан
11 сынып 2
57.
 Аяулым Бақтиярова 48281
 Көкпекті 11 сынып 3
58.
Гүлімжан Орынбасар   48322  Қызылорда 9 сынып 4
59.
Асылбек Ботагоз 48516
Ақмола облысы сынып 5
60.  Бексұлтан Қайдар 46061   Павлодар 11 сынып  6

 

 

Орыс тіліндегі топтар


ФИО ID номер Город Школа  Группа
1. Никита Панихин  47668
Аксу

9 сынып

1
2. Асылхан Кошанов  48885
Кокшетау 

9 сынып

2
3. Мэрт Арслан  48802
Нур-Султан

11 сынып

3
4.  Раяна Жаркынбек 48512  Нұр-Сұлтан

10 сынып

4
5.  Еламан Молдагали 48459  Нур-Султан

11 сынып

5
6.   Алина Уйменова 48311  Шу  11 сынып  6
7. Иван Позин  36026
Аксу

9 сынып

1
8. Рахим Жумкенов  47660
Аксу

11 сынып

2
9.  Камила Шанышпаева 47654
Павлодар 

11 сынып

3
10.
Жания Тұрсынбай  48487
 Нұр-Cұлтан

10 сынып

4
11.
 Наргиз Кокиева 48233
Нур-Султан

11 сынып

5
 12.  Дильназ Момышева  48121  Нур-Султан  10 сынып  6
13.
Адэля Бейсекенова  47750
Аксу

11 сынып

1
14.
 Пиджакова Валерия 49182
Алматы

12 сынып

2
15.
Алина Мукашева  48297  Балхаш

10 сынып

3
16.
Адиль Имантаев  48192
Павлодар 

12 сынып

4
17.
Роман Коротков  47663
Усть-Каменогорск  11 сынып
5
18.  Амина Рашид  48063 Караганда  сынып 6
19.
Софья Белоусова  47682
Аксу

9 сынып

1
20.
Елена Василькова
47929
Павлодар

9 сынып

2
21.
Даниил Ахметов  48295
Балхаш
10 сынып 3
22.
Нурлыбек Нурмухан  48352
Павлодар 

12 сынып

4
23.
 Інжү Мүсрепбек 48333
 Алматы 12 сынып 5
24.  Алан Кадырбай  48052  Костанай сынып 6
25.
Олеся Ольховская   48116 Аксу

9 сынып

1
26.
Алексей Жук  47751
Аксу

11 сынып

2
27.
 Ислам Байбусинов 48294
Балхаш 

10 сынып

3
28.
Айгерим Серикбай  48232
Кызылорда

9 сынып

4
29.
Асем Исергепова   47904 Қостанай

9 сынып

5
 30. Азамат Зулпыхар   47930 Шымкент  11 сынып 6
31.
 Бахыт Нашарова 47765
Аксу 

11 сынып

1
32.
 Гульназ Мухаметказинова 47656
Аксу 

11 сынып

2
33.
 Бекарыс Асылбаев 48293 Балхаш

10 сынып

3
34.
Екатерина Казакова  48537 Нур-Султан 

11 сынып

4
35. 
 Заманбек Олжиев  47838  Атырау

9 сынып

5
36.  Олег Мережко  47761  Алматы  10 сынып 6
37.
Николетта Щегорцова  18477
Аксу 

11 сынып

1
38.
 Алина Козлова  47749 Аксу
11 сынып
2
39.
 Дана Бигазина 48800
Нур-Султан 

11 сынып

3
40.
 Егор Кожин 47886 Нур-Султан 

10 сынып

4
41.
Валеев Рустам  47854  Актобе

11 сынып

5
 42.  Денис Астапенко  47756  Петропавловск 10 сынып  6
43.
Кристина Доронина  25010 Аксу
11 сынып 1
44.
 Гульмира Каскенова  47657 Аксу
11 сынып 2
45.
 Арайлым Мешітбаева 48635  Қызылорда 11 сынып 3
46.
Эльмира Касенова  47220
Костанай
9 сынып 4
47.
 Азат Кайдагулова  47549 Павлодар
10 сынып 5
48.   Shahri Mendikhanova  47725 Актобе  11 сынып 6
49.  Данил Таран  47658 Аксу 11 сынып  1
50.  Анна Багумбаева  47655 Павлодар 11 сынып  2
51.  Жанибек Исергепов  47875 Қостанай  9 сынып  3
52.  Раул Жортиков 47650  Павлодар 9 сынып  4
53. Ясмина Исматова  48481   Нур-Султан 10 сынып  5
54. Дарига Есембаева   47633  Актобе 11 сынып  6
55. Алия Нурпеисова   47718 Аксу  11 сынып  1
56.  Алёна Осадкина  47652 Аксу  11 сынып  2
57. Айдар Балташев  48367  Степногорск  11 сынып  3
58.  Ратбек Шамиштов  48402 Павлодар  11 сынып  4
59.  Жандос Шегенов  48384 Костанай  11 сынып  5
60.  Аружан Алтынбек 49353  Алматы  10 сынып  6