I ТУР НӘТИЖЕЛЕРІ 2020

Екінші турға өткен қатысушылар

Қазақ тіліндегі топтар


ФИО ID номер Город Класс  Группа
1. Dayana Orazbekova  48306
Семей, Қарабас ауылы

11 сынып

1
2. Дәулетхан Әлімжан  64613

Түркістан облысы

10 сынып

2
3. Марлен Қомарұлы  61705

Атырау

9 сынып

3
4.  Аян Алхабек 64911
Нұр-Султан  

11 сынып

4
5. Тоғжан Тоқжігіт  64325
Шымкент 

11 сынып

5
6.  Тоғжан Төлебай 63237 Жамбылская обл.  11 сынып 6
7.  Нурай Жалгас  64077  Алматы 9 сынып 7
8.
Мадина Оразова
 63212

Актау

11 сынып 1
9.
Гүлсім Азирахмет  63919
Қарағанды 

11 сынып

2
10.
Ләтифа Бегайдар
63601 Маңғыстау облысы 

10 сынып

3
11.
 Ботакоз Асылбек 60078
Нұр-Султан 

10 сынып

4
12.
 Айым Рысбекова 63477
Семей

9 сынып

5
13. Камила Нарымбаева 63221  Алматы 11 сынып 6
14.   Жеңіс Скаков 63219  Семей 10 сынып 7
15.
 Қабланбек Күлімбетов  61874 Қызылорда облысы 

11 сынып

1
16.
Манас Зейноллов  63350

Тимирязево

11 сынып 2
17.
 Ақмарал Юсупбай 63279
Алматы

10 сынып

3
18.
 Асем Талонова 63264
Орал 

11 сынып

4
19.
 Юсуф Болат 63261
Нұр-Султан 

11 сынып

5
20. Мөлдір Тұрсынова 63122 Шымкент 10 сынып 6
21. Жаслан Белялов 63991 Петропавл 11 сынып 7
22.
 Айдана Тулеубекова 63259
Петропавл 

11 сынып

1
23.
Тұран Нұрәліұлы
63258 Алматы

9 сынып

2
24.
 Акнур Шерхан  63240 Тараз
10 сынып 3
25.
 Аружан Калибек 63229
село Берлик

10 сынып

4
26.
Ақманар Тоғжанова
 63203 Орал 

10 сынып

5
27. Мариям Ихсанова 63978 Тараз 11 сынып 6
28. Лаура Аланова 63444 Алматы 11 сынып 7
29.
Әйкерім Балғынбек
 63125  Көкшетау

9 сынып

1
30.
Айханым Куанышбекова
63076  Жаңаөзен

 11 сынып

2
31.
 Мадина Нұржан 64881
Шымкент 

9 сынып

3
32.
 Акерке Айдарбекова  50621 Өскемен 10 сынып  4
33.
 Ақниет Есимханова 62870
Алматы облысы 

10 сынып

5
34. Мәдина Бүркітбай 62209 Маңғыстау 9 сынып 6
35. Ерасыл Омаров 62009 Көкшетау 9 сынып 7
36.
 Аружан Алиева 62809
Алматы 

11 сынып

1 
37.
 Назерке Әмитова 62646
 Қызылорда

9 сынып

2
38.
 Омар Бекин 62624
Көкшетау 

11 сынып

3
39.
Гулжахар Абдулина  64886

Тараз

9 сынып

4
40.
 Эльдана Есмухан 62498 Талдыкорган
11 сынып 5
41. Руслан Габдулов 62177  Орал 10 сынып 6
42. Жандос Жақыпов 62001 Павлодар 10 сынып 7
43.
 Каракат Умиркулова 62034
Тараз
9 сынып
1
44.
Камила Абдикадир
61946
Шымкент  9 сынып
2
45.
 Zhandos Turebayev  61905  Ұзынкөл 11 сынып
3
46.
Даяна Оразбекова
 61901 Семей  11 сынып 4
47.
Гүлайым Жолтай  61705

Түркістан

9 сынып 5
48.  Әмина Болатова 61001 Талдықорған 9 сынып 6
49.  Гүләйім Ахметбек 61876 Семей 10 сынып 7
50.
 Бекнур Алдияр  62989

Жетісай

11 сынып  1
51.
 Ерасыл Искаков 61672

Теміртау

9 сынып 2
52.
 Үмітай Тлеумаганбетова 61642
 Жаңаөзен 11 сынып 3
53.
Елтай Жанерке
61631
Түркістан 10 сынып 4
54.
Айзере Муратова  61630
Орал  11 сынып 5
55. Балжан Исаева 60135 Шымкент 10 сынып 6
56. Өмірзақ Ұланов 64980 Түркістан 9 сынып 7
57.
Жұлдыз Әйіп
64880

Ақтөбе

11 сынып 1
58. Назгүл Қыдырәлі
60594 Шымкент
9 сынып  2
59.
Балжан Жарқынбек
64889

Шымкент

10 сынып 3
60.
Ұлжалғас Ашетова
60588
Ленгер
9 сынып 4
61.
Канагат Жалгас 64080
Алматы
10 сынып 5
62. Жанель Қапасова 60879 Нұр-Султан 11 сынып 6
63. Жайлау Ошақов 63009 Тараз 9 сынып 7
64. Бахтияр Қаратаев  65016 Павлодар 11 сынып 1
65. Айгуль Қасымбек 65018 Орал 9 сынып 2
66. Лунара Даржанова  65017 Алматы 10 сынып 3
67. Айжарқын Сағындықова   65020 Шымкент 9 сынып 4
68.  Бауыржан Ілімбаев  65022 Шымкент 9 сынып 5
69.  Айнаш Сарсенбаева  65033 Қостанай 10 сынып 6
70 Тұрар Батырбеков  65019 Мерке 11 сынып 7

 

 

Орыс тіліндегі топтар


ФИО ID номер Город Школа  Группа
1.  Дарья Степанова 64882
Талдыкорган

12 сынып

1
2.  Мария Новак 63290
Аксу

11 сынып

2
3.  Асыл Орынбасар 63284
 Тараз

11 сынып

3
4. Bayana Davletbaeba   62582  Алматы

10 сынып

4
5.  Камила Дархан 62038
Алматинской обл 

10 сынып

5
6.   Камила Сергазинова 62511
Атырау
9 сынып  1
7.  Анастасия Седова 62760
Аксу

11 сынып

2
8. Гульназ Рахимова  62652
Алматы

11 сынып

3
9.  Данияр Жантимиров 63222  Житикара

10 сынып

4
10.
Сабина Жалелова 63984 Қостанай

9 сынып

5
11.
 Роман Колесников 63213
Петропавл 

9 сынып

1
 12. Александр Бисимбеков
63140
 Аксу 9 сынып 2
13.
Ален Талгатов  63201
Алматы

10 сынып

3
14.
 Жанел Жакенова  63179 Шымкент

9 сынып

4
15.
Мадина Оразова 63123 Қарағанды

10 сынып

5
16.
 Диана Колесникова   63214  Петропавл

11 сынып

1
17.
 Мадина Шаханова 62668
Аксу  9 сынып
2
18. Марина Ельсюкова  62865  Өскемен  9 сынып 3
19.
Дияр Ильдартов  62817
Нұр-Султан

12 сынып

4
20.
Руслан Қисықов 65224 Орал

9 сынып

5
21.
 Аида Онгарова 64884
Нұр-Султан
9 сынып 1
22.
 Anastasiya Masler 62633
Аксу

11 сынып

2
23.
Енлик Мекешева  62647
Нұр-Султан  12 сынып 3
24.   Нурлан Сарбакыш  62593  Нұр-Султан  9 сынып 4
25.
Нурлан Оңғарсынов 62001 Алматы

10 сынып

5
26.
 Арайлым Жасұзақ 62516
Шымкент

9 сынып

1
27.
Жаслан Аубакиров  60634
Павлодар

9 сынып

2
28.
 Ильяс Серікбай 59891
Қызылорда

11 сынып

3
29.
 Дильназ Абдрасуллаева 61747  Атырау

9 сынып

4
30. Шамсуддин Телемисов 62850 Алматы 10 сынып 5
31.
Сержан Олжагалиев  60621
Атырау

11 сынып

1
32.
 Альтаир Байназаров 60598
Нұр-Султан

9 сынып

2
33.
 Алан Жуман 59983
Алматы

9 сынып

3
34.
Амирхан Окапов 64991 Қызылорда 

9 сынып

4
35. 
Алия Садырбаева 62009 Ақтау

10 сынып

5
36.  Лариса Жгутова 64992 Алматы 11 сынып 1
37.
Айша Ким 64993 Шымкент

9 сынып

2
38.
 Динара Муратбаева  64994 Алматы 10 сынып
3
39.
Альберт Мун 64995  Тараз

11 сынып

4
40.
Нәзерке Оқашева 65314 Алматы облысы

9 сынып

5
41.
Оксана Белоухова 64996 Атырау

11 сынып

1
 42. Марина Козырева 64997   Өскемен 9 сынып  2
43.
Александр Тихов 64998 Қарағанды 10 сынып 3
44.
Шынар Межанова   64999 Қостанай 11 сынып 4
45.
Жандос Смағулов 62445 Атырау 9 сынып 5
46. Шакир Ибраев 65011 Ақтөбе 11 сынып 1
47.  Мансур Даутов 65012   Қарағанды 9 сынып  2
48.  Денис Баташев 65014  Қостанай 9 сынып  3
49.  Роман Исаев 65015  Өскемен 10 сынып 4
50.  Ольга Ильина 65013   Алматы 10 сынып  5